Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5