Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5- Sura: A Love SongRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5