Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0