Movies
Ratings
303
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5