Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.5
The Black SwindlerRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 5.0