Movies
Ratings
414
BluebeardRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0