Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0