Series
Ratings
105
The Price of ConfessionRated ★ 1.5- Tour de France: Unchained Season 2Rated ★ 4.5
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 0.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
School 4Rated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5- FeelingsRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 2.5- School 3Rated ★ 3.0
- School 2Rated ★ 3.0
- School Season 1Rated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0- KAIST Season 2Rated ★ 3.0
SangdoRated ★ 3.5