Movies
Ratings
217
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 2.5