Movies
Ratings
956
The Voice of Hind RajabRated ★ 5.0
ApexRated ★ 3.0
EternityRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- VirusRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5