Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0