Movies
Ratings
118
Christmas in AugustRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
CharadeRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0