Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
PriscillaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RufusRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DuneRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0