Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 1.0
Brave CitizenRated ★ 1.5
GravityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
EraserheadRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5