Movies
Ratings
187
EnchantedRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 1.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0