Movies
Ratings
88
HerRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0