Series
Ratings
14
Cowboy BebopRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0