Titles you rated
StokerRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5