Movies
Ratings
387
SinnersRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0