Series
Ratings
39
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5- KemonozumeRated ★ 4.0
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 2.5
Revue StarlightRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5