Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5