Movies
Ratings
586
Zootopia 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0