Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 2.5- Soul EaterRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0