Movies
Ratings
118
Easy ARated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SpiralRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0