Movies
Ratings
294
A Man and a WomanRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Key of LifeRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 3.0