Series
Ratings
184
Heaven & EarthRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.5
Queen of AhyunRated ★ 2.5
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 2.5
JejoongwonRated ★ 2.5- Family's HonorRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5