Movies
Ratings
564
CrashRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5