Movies
Ratings
265
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.0
After the RainRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0