Titles you rated
Twin PeaksRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 5.0- 悪魔の手毬唄Rated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0