Movies
Ratings
177
A Single RiderRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5