Movies
Ratings
205
The IncrediblesRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0