Series
Ratings
19
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0