Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5