Movies
Ratings
345
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Samurai Hustle ReturnsRated ★ 3.5
Samurai HustleRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Return of CoolerRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0