Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Aishiteruze BabyRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5