Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5