Movies
Ratings
429
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0- CrescendoRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
HopelessRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
RevelationRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
We Are Little ZombiesRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0