Series
Ratings
13
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 2.0
The SinnerRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0