Movies
Ratings
91
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0