Series
Ratings
294- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 원피스 17기Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0