Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Boo, BitchRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
GoedamRated ★ 1.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0