Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
Still AliceRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 1.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.0