Series
Ratings
132
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 2.0- Vacation at Abandoned Places.Rated ★ 3.0
- 夜の巷を徘徊するRated ★ 3.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 5.0- Ultraman CosmosRated ★ 2.5
Fate/Grand Order -MOONLIGHT/LOSTROOM-Rated ★ 0.5- Schoolgirl StrikersRated ★ 1.5
- Ultraman MebiusRated ★ 4.0
- Ultraman XRated ★ 4.0
- Ultraman TigaRated ★ 4.0
- Ultraman DynaRated ★ 4.0
Karakuri CircusRated ★ 3.0- Ultraman GaiaRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- Ultraman GingaRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
トクサツガガガRated ★ 3.0
Fate/EXTRA Last EncoreRated ★ 1.0- GS美神Rated ★ 3.0
Descending Stories: A Life In RakugoRated ★ 3.0