Movies
Ratings
122
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5