Titles you rated
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0