Movies
Ratings
302
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
The BachelorsRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0