Movies
Ratings
90
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 3.5
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 3.5
Poupelle of Chimney TownRated ★ 0.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
How to Get Over a BreakupRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 1.5
Helter SkelterRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The Mole Song: Undercover Agent ReijiRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5- A Banana? At This Time of Night?Rated ★ 2.5