Movies
Ratings
876
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Shanghai FortressRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
More than BlueRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5