Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Stargate UniverseRated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0
Stargate UniverseRated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 5.0