Movies
Ratings
62
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Monsta X: The DreamingRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5